Üniversiteyi kazanan öğrencilere Kur’an-ı Kerim

Eğitim Güncel
Üniversiteyi yeni kazanan öğrencilere Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şubesi Üniversite Komisyonu tarafından Üniversite’ye Hayat Rehberimiz Kur’an-ı Kerim ile Gir kampanyası çerçevesinde Kur’an-ı Ker...
EMOJİLE

Üniversiteyi yeni kazanan öğrencilere Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şubesi Üniversite Komisyonu tarafından Üniversite’ye Hayat Rehberimiz Kur’an-ı Kerim ile Gir kampanyası çerçevesinde Kur’an-ı Kerim hediye edilecek.

Üniversiteyi

Sevgi ve Kardeşliğin Teminatı

Ülkemizin içine çekilmeye çalışıldığı kamplaşma ortamı göz önünde bulundurulduğunda hem üniversiteye başlayacak gençler sıkıntılı bir sürece adım atmış oluyorlar, hem de aileler kendi çocukları için tedirgin oluyorlar. Bu noktada, kendisini “Sevgi ve Kardeşliğin Teminatı” olarak ifade eden Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şubesi Üniversite Komisyonu, İstanbul’da üniversite okuyan gençlere yönelik yaptığı faaliyetlere her sene “Kayıt Çalışmaları”yla başlıyor. Bu çalışmayla, İstanbul’u kazanan ve kazandığı üniversiteye kayıt yaptıran her öğrenciye Kur’an-ı Kerim hediye eden Üniversite Komisyonu, yeni bir hayatın eşiğinde olan bu gençlere her türlü destekte bulunma gayretiyle çalışmalarına devam ediyor. Hedef kitlesi olan üniversite gençliğinin her türlü gelişimini destekleyen AGD İstanbul Şubesi Üniversite Komisyonu her sene bünyesine katılan şuurlu ve idealist gençlerle çalışmalarını hızlandırarak devam ettiriyor. 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme