Türkiye Diyanet Vakfı bursunu kazananlar dikkat!

Eğitim Güncel
Türkiye Diyanet Vakfı’ndan Yapılan Açıklamada; Buna göre, burs için müracaat eden öğrencilerin, bursa hak kazananları aşağıdaki evrakları hazırlamaları gerekmektedir: 2013 – 2014 eğitim ve...
EMOJİLE

Türkiye Diyanet Vakfı’ndan Yapılan Açıklamada;

Buna göre, burs için müracaat eden öğrencilerin, bursa hak kazananları aşağıdaki evrakları hazırlamaları gerekmektedir: 2013 – 2014 eğitim ve öğretim yılı burs müracaatları elektronik ortamda doldurulan formdaki bilgiler doğrultusunda değerlendirilerek sonuçlandırılmıştır.

Öğrencilerin müracaat etmiş olmaları kendilerine mutlaka burs veya eğitim yardımı tahsis edileceği anlamına gelmemektedir. Değerlendirme sonucunda burs veya eğitim yardımı tahsisi yapılan öğrenciler kendilerinden istenen belgeleri örnek dilekçe ile birlikte en geç 16 Aralık 2013 tarihine kadar Vakfımız Genel Merkezinde olacak şekilde (Dr. Mediha Eldem Sokak No: 72 06640 Kocatepe/Ankara) göndermeleri veya elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Müracaat formunda beyan edilen bilgilerle gönderilen belgelerin karşılaştırılmasında, aykırı bir durumu tespit edilenlerin aday burs müracaatları iptal edilecek diğer öğrencilere ise ödemelere başlanılacaktır.

Burs sonuçları için tıklayınız!

Dinihaberler.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme