Eğitim Güncel

Şubat ataması olacak mı?

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, yapılması planlanan öğretmen atamalarına ilişkin, ‘Meclis açıldıktan sonra bu konuyla ilgili değerlendirmelerimizi tamamlamış oluruz. Ona göre bir karar vereceğiz. Ama gençlerimizi memnun edeceğimizi tahmin ediyorum’..

Şubat ataması olacak mı?

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, yapılması planlanan öğretmen atamalarına ilişkin, ‘Meclis açıldıktan sonra bu konuyla ilgili değerlendirmelerimizi tamamlamış oluruz. Ona göre bir karar vereceğiz. Ama gençlerimizi memnun edeceğimizi tahmin ediyorum’ dedi.
Bakan Nabi Avcı, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü ve beraberindeki heyetle, Sümer Mahallesi’ndeki Dede Korkut Parkı’nı gezdi.
Parkta karşılaştığı 2 lise öğrencisiyle bir süre sohbet eden Avcı, aynı yerde oynayan bir çocuğu da sevdi.

Daha sonra beraberindekilerle park içindeki bir kafeye geçen Avcı, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, Dede Korkut Parkı’nın çok güzel olduğunu belirterek, ‘Sayın Valimize de buraya gösterdiği ilgi için teşekkür ediyorum. Eski stadın yerine de böyle halka açık, rekreasyona yönelik meydan yapacağız’ dedi.

Bakan Avcı, bir gazetecinin ” sorusu üzerine, şunları söyledi: ‘Artılarıyla eksileriyle değerlendiriyoruz. Bununla ilgili kesin bir açıklama yapmayayım ama değerlendiriyoruz. Meclis açıldıktan sonra bu konuyla ilgili değerlendirmelerimizi tamamlamış oluruz. Ona göre bir karar vereceğiz. Ama gençlerimizi memnun edeceğimizi tahmin ediyorum.’

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL