Eğitim Güncel

Rektör Mustafa Ünal’dan vizelere cuma namazı ayarı

Prof. Dr. Ünal. bugün Twitter’dan kendisine yapılan yeni bir çağrıyı yanıtsız bırakmadı. AÜ İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisi ‘Göksel Muhammed’ kullanıcı adlı öğrenci, Prof. Dr. Ünal’a “Hocam, size durumumuzu..

Rektör Mustafa Ünal’dan vizelere cuma namazı ayarı

Prof. Dr. Ünal. bugün Twitter’dan kendisine yapılan yeni bir çağrıyı yanıtsız bırakmadı. AÜ İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisi ‘Göksel Muhammed’ kullanıcı adlı öğrenci, Prof. Dr. Ünal’a “Hocam, size durumumuzu açıklamak istiyoruz. Vize sınavımız ile Cuma namazımız çakışıyor. Bu konuda sizden yardım istiyoruz” diye paylaşımda bulundu.

Öğrencisinin paylaşımını değerlendiren Prof. Dr. Ünal, “Bu konuda gereken değişiklik yapılıyor. Allah kabul etsin” diye karşılık verdi. Olumlu yanıt alan öğrenci ise “Hocam Allah sizden razı olsun” diyerek teşekkür etti.

Prof. Dr. Ünal ve öğrencinin paylaşımları kısa sürede çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşıldı.

Rektör

ÖĞRENCİSİNİN TELEFON FATURASINI ÖDEMİŞTİ

Ünal, sosyal medya hesabı twitter’dan kendisine ulaşan AÜ öğrencisi Baran Elbir’in yardım isteği karşısında, 92.60 TL’lik cep telefonu faturasını ödemiş, öğrencisine destek olmuştu. Öğrencileriyle bir aile gibi olduğunu belirten Prof. Dr. Ünal, kendisine ulaştırılan her soruna çözüm bulduğunu söylemişti.

Tımetürk

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL