Eğitim Güncel

Özel okul teşvik başvuru sonuçları açıklandı

2015 ÖZEL OKUL TEŞVİK ve YERLERŞTİRME SONUCUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ… Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), özel okullarda öğrenim görecek öğrencilere verilecek eğitim öğretim desteği için başvurular dün sonlandı. Eğitim desteği almaya hak kazananlar ise..

Özel okul teşvik başvuru sonuçları açıklandı

2015 ÖZEL OKUL TEŞVİK ve YERLERŞTİRME SONUCUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), özel okullarda öğrenim görecek öğrencilere verilecek eğitim öğretim desteği için başvurular dün sonlandı. Eğitim desteği almaya hak kazananlar ise bugün Milli Eğitim Bakanlığı’nın internet sitesinden açıklandı.

Veliler eğitim desteği alıp-alamayacağını Milli Eğitim Bakanlığı’nın internet sitesine girerek T.C. kimlik numaraları ve başvuru sırasında verilen başvuru güvenlik numarasıyla eğitim desteği çıkıp çıkmadığını sorgulatabilecekler.

ÖZEL OKUL TEŞVİK BAŞVURU SONUCU SORGULAMA EKRANI

23.07.2015 tarihli Resmî Gazete’de yayımlanan 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılında Özel Okullarda Öğrenim Görecek Öğrenciler İçin Eğitim ve Öğretim Desteği Verilmesine İlişkin Tebliğ’de yer alan okul türlerine göre toplam 230.000 öğrenciye 2015-2016 eğitim öğretim yılında geçerli olmak üzere eğitim ve öğretim desteği verilecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL