ÖSYM Başkanı Demir adaylara başarı diledi

Eğitim Güncel
Prof. Dr. Demir, 13-14 Haziran’da yapılan LYS’lerin sorunsuz şekilde uygulandığını söyleyerek, hafta sonu yapılacak son oturumlar için de hazırlıkların tamamlandığını belirtti. Demir, LYS-...
EMOJİLE

Prof. Dr. Demir, 13-14 Haziran’da yapılan LYS’lerin sorunsuz şekilde uygulandığını söyleyerek, hafta sonu yapılacak son oturumlar için de hazırlıkların tamamlandığını belirtti.

Demir, LYS-2 fen bilimleri sınavının cumartesi günü 1469 binada 420 bin 732 adayın, LYS-3 edebiyat-coğrafya sınavının da pazar günü 2 bin 532 binada 772 bin 734 adayın katılımıyla gerçekleştirileceğini söyledi.

Adayların, sınavla gelecekleri için önemli bir adım atacaklarını dile getiren Demir, Hürriyet’e şöyle konuştu:

“Sizlerle birlikte bizlerin de sınavda olduğumuzun farkındayız. Sınavla ilgili tüm işlemleri büyük bir titizlikle tamamladık. Adaylarımızın bugünü ve yarını dinlenmeye ayırmalarını emeklerinin zayi olmayacağına güvenmelerini istiyoruz. Sınava girecek olan tüm adaylarımıza başarılar diliyorum.”

Demir, cumartesi ve pazar günü ÖSYM’de özel bir ekibin 24 saat hizmet vereceğini, adayların sınav sırasında bir aksaklık yaşamaları durumunda zaman kaybetmeden ÖSYM yetkililerine ulaşmalarını istedi.

ÖSYM Başkanı Ömer Demir, “ÖSYM çağrı merkezimiz adaylarımıza 24 saat hizmet verecektir. Adaylar tüm operatörlerden bizlere erişilebilir. Bir sorun olması durumunda adayların tereddüt etmeksizin bizlere ulaşmalarını istiyoruz” diye konuştu.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme