Başkan Bürge’den Öğrencilere Karne Hediyesi

Öğrencilerin yarıyıl karne töreninde ellerine ulaştırılan öğrenci ajandaları, öğrenciler için çeşitli konularda bilgi edinmelerine de yardımcı olacak şekilde hazırlatıldı. Öğrenci ajandasının içerisinde Bayrampaşa tarihi geçmişinden turistik yerlerine, belediye eğitim yatırımlarından Türk edebiyat tarihimizin en önemli isimlerinin biyografisine, çeşitli faydalı bilgilerden günlük ve haftalık ders programına ve anı bölümünden Bayrampaşa’nın yetiştirdiği önemli spor adamlarına kadar birçok bilgi yer alıyor.

 

BAŞKAN BÜRGE TANITTI

 

Öğrenci ajandasının ilk olarak Uluğbey İlköğretim Okulu’nda gerçekleştirilen tanıtım törenine Bayrampaşa Belediye Başkanı Hüseyin Bürge, İlçe Milli Eğitim Müdür’ü Kenan Kırali, okul müdürleri, meclis üyeleri ve öğretmenler katıldı.

 

Uluğbey İlköğretim Okulu 6-A sınıfında gerçekleştirilen tanıtım töreninde konuşma yapan Bayrampaşa Belediye Başkanı Hüseyin Bürge, "İlk olarak hazırlanan bu özel ajanda yalnızca Bayrampaşalı öğrencilere nasip oluyor. Biliyorsunuz eğitim bizim birinci önceliğimiz, sizin yarınlara daha iyi hazırlanabilmeniz için bizler elimizden geleni yapıyoruz. Yıl boyu elinizden düşürmeyeceğinize inandığım bu ajandayı bir hatıra defterine dönüştürerek yıllarca saklayabilir ve önemli olan anılarınızı sürekli canlı tutabilirsiniz" dedi.

 

Karnelerin dağıtıldığı 28 Ocak günü tüm öğrencilerin eline ulaştırılan ajandalar öğrenciler tarafından sevinçle karşılandı.