AUZEF Kayıtları için Son Tarih 6 Ekim

Eğitim Güncel
Sınavsız – evraksız kayıt imkânı ve Türkiye’nin neredeyse her ilinde yer alan sınav merkezi ile fark yaratan İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nde (AUZEF) kayıtlar 6 Ekim’de sona ...
EMOJİLE

Sınavsız – evraksız kayıt imkânı ve Türkiye’nin neredeyse her ilinde yer alan sınav merkezi ile fark yaratan İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nde (AUZEF) kayıtlar 6 Ekim’de sona eriyor. Başvuru yapacak adaylar http://ikinciuniversite.istanbul.edu.tr/ adresinden 6 Ekim Cuma günü saat 17:00’a kadar başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Sınavsız ikinci üniversite kayıt işlemlerini tamamlamak için artık son günler. Herhangi bir lisans veya ön lisans programından mezun ya da bir lisans veya ön lisans programında okuyanlar İstanbul Üniversitesinin sınavsız kayıt fırsatından faydalanmak için son gün 6 Ekim. Türkiye’nin neresinde olursa olsun, ikinci bir üniversite okumak isteyenler AUZEF kapsamında yer alan 6 lisans ve 6 önlisans programlarından birine kayıt yaptırabilir ve İstanbul Üniversitesi öğrencisi olabilirler.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme