Eğitim Güncel

Antalya’da bazı ilçelerde okullar tatil edildi

Meteoroloji’den alınan bilgilere göre Antalya’ya yeni bir sert hava yaklaşıyor. Yetkililer olası felaketin zararlarını azaltmak için Antalya’nın 5 ilçesinde okulları yarın tatil edildiğini açıkladı. Antalya’da geçen hafta yaşanan fırtına ve..

Antalya’da bazı ilçelerde okullar tatil edildi

Meteoroloji’den alınan bilgilere göre Antalya’ya yeni bir sert hava yaklaşıyor. Yetkililer olası felaketin zararlarını azaltmak için Antalya’nın 5 ilçesinde okulları yarın tatil edildiğini açıkladı.

Antalya’da geçen hafta yaşanan fırtına ve hortum olayları bir çok maddi ve manevi zarar meydana getirmişti. Bazı vatandaşlar sel sulanarına kapılarak hayatlarını kaybederken seralar, oluşan hortumla birlikte kullanılmaz hale gelmişti. Kötü hava şartlarının hala devam ettiği Antalya’da Meteoroloji Genel Müdürtüğü’nden alınan bilgiler ışığında bazı ilçelerde okullar tatil edildi

ANTALYA’DA HANGİ İLÇELERDE OKULLAR TATİL EDİLDİ?

Meteoroloji Antalya’da yarın hortum ve fırtına riski konusunda yetkili mercileri uyarırken, Valilik olası sıkıntıların önüne geçmek için fırtınanın yoğun olarak yaşanması beklenen Antalya’nın Kumluca, Demre, Kaş, Kemer, Finike ilçelerinde okulların tatil edildiğini açıkladı.

 

 

 

Kaynak: Milli Gazete

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL