Aliya İzzetbegoviç İHL ilk mezunlarını verdi

Eğitim Güncel
2014-2015 öğretim-öğretim yılında ilk mezunlarını veren Aliya İzzetbegoviç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde 24 öğrenci mezuniyet heyecanı yaşadı. Okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine Bayramp...
EMOJİLE

2014-2015 öğretim-öğretim yılında ilk mezunlarını veren Aliya İzzetbegoviç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde 24 öğrenci mezuniyet heyecanı yaşadı. Okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Kemal Oğuz Kıdıl, Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol, Bayrampaşa Müftüsü İzzet Şener, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

BAŞKAN AYDINER: SÖZÜMÜZÜ TUTTUK

Yapılan titiz çalışmalar neticesinde imam hatip lisesinin hizmete açıldığını belirten Başkan Aydıner, “Bu bir açılış töreni değil. Lisemizin açılışını görkemli bir törenle yapacağız inşallah. Bugün sadece öğrencilerimizin diploma heyecanını paylaşmak için burada bulunuyoruz. Allah’a şükür vermiş olduğumuz sözlerden birini daha yerine getirdik ve Bayrampaşa’mıza imam hatip lisesi kazandırdık. Yarının Türkiye’sine burada eğitim alan, Hakk’ı ve halkı tanıyan gençlerimizin yön vereceğine inanıyorum. Lisemizin bu noktaya gelmesinde emeği olan başta başkan yardımcılarım olmak üzere, herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Mezun olan kızlarımıza da başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.