3 Üniversite 14 Akademisyen Alacak

Eğitim Güncel
Giresun, Çanakkale Onsekiz Mart ve Bartın Üniversitesi rektörlüklerince çeşitli birimlerde istihdam edilmek üzere 1 profesör, 6 doçent ve 7 yardımcı doçent alınacak. Resmi Gazete’nin bugünkü say...
EMOJİLE

Giresun, Çanakkale Onsekiz Mart ve Bartın Üniversitesi rektörlüklerince çeşitli birimlerde istihdam edilmek üzere 1 profesör, 6 doçent ve 7 yardımcı doçent alınacak.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan duyurulara göre, Giresun Üniversitesi Rektörlüğü Eğitim Fakültesi ile Tıp Fakültesinde istihdam etmek üzere 1’er yardımcı doçent alacak.

Adaylar başvurularını, 15 gün içinde ilgili birimlere şahsen yapacaklar.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörlüğü, Su Ürünleri Fakültesi Su Ürünleri Temel Birimleri bölümüne 1 profesör ile 1 doçent, Su Ürünleri Yetiştiriciliği Bölümüne 1 doçent, Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü ile Temel Tıp Bilimleri Bölümüne 1’er doçent alacak.

Başvurular, 15 gün içinde Rektörlüğe yapılacak.

Bartın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü için 1 doçent, 1 yardımcı doçent, Eğitim Fakültesi İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Bölümü için 1 yardımcı doçent, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü için 1 yardımcı doçent, İlköğretim Bölümü Sınıf Öğretmenliği için 1 yardımcı doçent, İlköğretim bölümü Fen Bilgisi Eğitimi için 1 doçent ve yine İlköğretim Bölümü Sosyal Bilimler Eğitimi için de 1 yardımcı doçent alacak.

Başvurular 15 gün içinde doçent kadroları için Personel Dairesi Başkanlığı’na Yardımcı Doçent kadroları için de ilgili fakültelere şahsen veya posta yoluyla yapılacak.

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme