İsrail askerlerinin çocuğa vahşi saldırısı

Olaylar
İsrail askerlerinin Filistinli çocuklara işkence yaptığı anların gizli kaydedilmiş görüntüleri yayınlandı. el-Halil şehrinde, eli otomatik silahlı İsrail askeri, arkasından sinsice yakaladığı 9 yaşınd...
EMOJİLE

İsrail askerlerinin Filistinli çocuklara işkence yaptığı anların gizli kaydedilmiş görüntüleri yayınlandı. el-Halil şehrinde, eli otomatik silahlı İsrail askeri, arkasından sinsice yakaladığı 9 yaşındaki Filistinli çocuğu yerlerde sürüklerken bir diğer İsrail askeri de koşarak gelip küçük çocuğa tekmek saldırıyor.

İşgalci İsrail askerlerinin kindar ve vahşi tutumunu gözler önüne seren görüntüleri, İsrail toplumu bünyesinde çalışma yapan bir insan hakları örgütü olarak bilinen B’Tselem servis etti.

Videoda, İsrail askerlerinden biri, Batı Yaka’nın el-Halil şehrinde Hz. İbrahim Camisi yakınlarında henüz dokuz yaşında olan Abdurrahman Burkan adında bir çocuğu sinsice pusuya düşürerek bir canavarın avının üzerine saldırması gibi saldırıyor. İsrail askeri, kolundan yakaladığı çocuğu bir süre yerde sürükleyerek eziyet ederken ve ikinci bir polis ise yanlarına gelerek çocuğa tekmeyle saldırıyor. Tekme darbeleriyle acı için feryat eden çocuğun ağlama sesi ve feryatları açı şekilde duyuluyor. İşkenceye maruz kalan çocuk İsrail askerlerinin kendisini bırakmasıyla oradan koşarak uzaklaşıyor.

Haber 7

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme