50 Kaşığı Vücudunda Böyle Tuttu

Kişiler
Manyetik özelliklerini tanıtan Azeri kökenli Etibar, “İnsan bedeninin manyetik olması Hollywood efsanesi falan değil, gerçek bir hadise. Ben bunun canlı örneğiyim!” diyerek kendini övdü. K...
EMOJİLE

Manyetik özelliklerini tanıtan Azeri kökenli Etibar, “İnsan bedeninin manyetik olması Hollywood efsanesi falan değil, gerçek bir hadise. Ben bunun canlı örneğiyim!” diyerek kendini övdü.

King-boks antrenörü olarak çalışan Etibar, uluslararası Guinness rekorlar komisyonunun Gürcistan bölge yetkililerinin huzurunda boyun ve göğsünde toplam 50 kaşık tuttu. Etibar, “Bugünkü sonuçlardan memnunum. Ama yapmak istediğim bazı gösteriyi henüz yapmak istemiyorum” dedi. Sporcu, 27 saniyede göğsündeki araba kaportasında bir kişiyi de kaldırdı. Gürcü yetkililer, toplam ağırlığın 106 kilogram olduğuna dikkat çekiyor.

Daha önce bu manyetik tesiriyle yaklaşık 500 hastayı da tedavi ettiğini iddia eden Etibar, “Gelecek yıl daha fazla ağırlık kaldıracağım ve Gürcistan adına dünya rekoru kıracağım.” şeklinde duygularını anlatıyor.

Gürcistan Guinness Komisyonu yetkilisi Giya Sulakvelidze, “Bu olay o kadar da yeni bir şey değil. İnternette bu tür benzer çok görüntü var. Bu tür insanlara zaten manyetik-insanlar deniliyor” değerlendirmesinde bulundu. Gürcü yetkililer, tüm sonuçları iki hafta içinde Guinness rekorlar komisyonuna, Londra’ya göndereceklerini de belirtti.

Etibar ise Guinness’e gireceğinden emin olarak, daha önceki Kanadalı bir rekortmenin kendi vücudunda toplam 27 kaşık tuttuğuna işaret etti.

Haber 7

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme