Zeyit Şener kimdir? Güngören kaymakamı Zeyit Şener biyografi

Biyografi
İstanbul-Güngören kaymakamı Zeyit Şener kimdir? Zeyit Şener özgeçmiş.. Zeyit Şener biyografi… Zeyit Şener, 1975 tarihinde Antalya’nın Akseki İlçesi Kuyucak Köyünde doğmuştur.İlk ve orta öğ...
EMOJİLE
İstanbul-Güngören kaymakamı Zeyit Şener kimdir? Zeyit Şener özgeçmiş.. Zeyit Şener biyografi…
Zeyit Şener, 1975 tarihinde Antalya’nın Akseki İlçesi Kuyucak Köyünde doğmuştur.İlk ve orta öğrenimini memleketinde, lise öğrenimini ise Antalya Yavuz Selim Lisesinde okuyarak 1992 yılında mezun oldu.
1993-1997 tarihleri arasında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, 1998 yılında T.C. Maliye Bakanlığında memuriyete başlayan Kaymakam Zeyit ŞENER, 1 Haziran  2000 yılında Aksaray Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliğine adım attı.
Sivas Ulaş ilçesi ile Kayseri Alkışla ilçelerinde Kaymakam vekillikleri, Milli Güvenlik Akademisi Eğitimi, İngiltere Selffield Üniversitesinde dil eğitimi ve kurslarından sonra sırasıyla Sinop Dikmen Kaymakamlığı, Bayburt Demirözü Kaymakamlığı, Erzurum Aşkale Kaymakamlığı Denizli Serinhisar Kaymakamlığı ve Manisa Gölmarmara Kaymakamlığında görev yapan Kaymakam Zeyit ŞENER 19.08.2017 tarih ve 2017/345 sayılı Müşterek Kararname ile Güngören Kaymakamlığına atanmış ve 18.09.2017 günü görevine başlamıştır.
İyi derecede İngilizce bilmekte olan Kaymakam Zeyit ŞENER evli ve iki çocuk babasıdır.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme