Osman Doğramacı kimdir? Yüksekova kaymakamı Osman Doğramacı biyografi

Biyografi
Hakkari-Yüksekova kaymakamı Osman Doğramacı kimdir? Osman Doğramacı özgeçmiş… Osman Doğramacı biyografi… Osman Doğramacı, 1978 Manisa’nın Alaşehir ilçesinde doğdu. Evli olup 3 çocuk ...
EMOJİLE

Hakkari-Yüksekova kaymakamı Osman Doğramacı kimdir? Osman Doğramacı özgeçmiş… Osman Doğramacı biyografi…


Osman Doğramacı
, 1978 Manisa’nın Alaşehir ilçesinde doğdu. Evli olup 3 çocuk babasıdır. İlk ve orta öğrenimini aynı ilçede tamamladı. 2005 yılında Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Üniversite eğitiminin ardından sonra kısa bir süre dış ticaret sektöründe çalıştı.

2007 yılında Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığına bağlı İhracatı Geliştirme Etüd Merkezinde memuriyet hayatına başladı. 2008 yılında İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Kaymakam Adaylığı sınavını kazandıktan sonra Bitlis Valiliği emrine Kaymakam Adayı olarak atandı. Konya’daki teftiş stajının akabinde Kütahya’nın Tavşanlı ilçesi Kaymakam Refikliği, Konya’nın Halkapınar ve Kastamonu’nun Abana ilçelerinde vekil Kaymakamlık görevlerinde bulundu. Almanya’da yurt dışı stajını tamamladı. 2012 yılında kura ile  Kastamonu-Azdavay ilçesine 2014 yılında Kaymakamlar Kararnamesi ile Malatya-Pütürge ilçesine 2016 yılında İçişleri Bakanlığının 30/11/206 tarih ve 2016/861 sayılı müşterek kararnamesi ile Gürpınar İlçesine atandı.

Osman Doğramacı, Cumhurbaşkanlığı’nın 2019/268 sayılı Kararnamesiyle Yüksekova Kaymakamlığı görevine atandı. Osman DOĞRAMACI, 26.08.2019 tarihinde Hakkari-Yüksekova’daki görevine başlamıştır.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme