Kadir Çetinçalı Kimdir?

Biyografi
Galatasaray Mali Genel Kurul toplantısında yaptığı konuşmayla gündeme gelen Kadir Çetinçalı Kimdir? Kadir Çetinçalı FETÖ’cü mü? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.. FETÖ’CÜ KADİR ÇETİNÇALI KİMD...
EMOJİLE

Galatasaray Mali Genel Kurul toplantısında yaptığı konuşmayla gündeme gelen Kadir Çetinçalı Kimdir? Kadir Çetinçalı FETÖ’cü mü? Detayları haberimizde bulabilirsiniz..

FETÖ’CÜ KADİR ÇETİNÇALI KİMDİR?

2003 yılında CNN Türk’de göreve başlayan Kadir Çetinçalı, Galatasaray muhabiri olarak görev yapmaktaydı. Aziz Yıldırım hakkında yazdığı yazıyla eleştiri oklarının hedefi olan gazeteci, spor yazarı Kadir Çetinçalı, 1 Eylül 2007 tarihinde yaptığı haberle de gündeme gelmişti.

Türk Milli Takım aday kadrosunu açıklayan ve kadroda Ufuk Ceylan’a da yer veren Fatih Terim hakkında, 5 Eylül’de ”Fatih Terim, Ufuk Ceylan’ı nasıl milli takım aday kadrosuna almaz.” şeklinde ifadelerde bulunmuştu.

Bugünlerde Doğan Haber Ajansı muhabiri olan Kadir Çetinçalı, Galatasaray Mali Genel Kurul toplantısında yaptığı konuşmayla gündeme geldi. Hakan Şükür ve Arif Erdem’in Galatasaray üyeliğinden ihracının oylanacağı toplantıda kürsüye çıkan ve konuşma yapan Çetinçalı, FETÖ’cü Hakan ve Arif’i savunmuş ve kulüpten ihraç edilmemeleri gerektiğini savunmuştu.

Bunun üzerine toplantı sırasında bazı kesimlerin tepkisini çeken Çetinçalı, bazı kesimler tarafından da ayakta alkışlanmıştır.

Bu gece Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programına telefonla bağlanan Cem Küçük, Kadir Çetinçalı hakkında açıklamalarda bulundu. Küçük, ”Galatasaray Mali Genel Kurul toplantısında ihraç edilmeme kararını alkışlayan herkesin kaydı var elimizde, Şimdi teker teker tespit edilme sürecindeler. Yaklaşık 250-300 kişi hakkında ‘terör örgütü propagandası yapmak’ suçlamasından emniyete çağrılacak ve ifade verecekler.” dedi.

Terör örgütüne üye olmak suçu yerine aidatlarını ödemedikleri için kulüpten ihraç edilme kararına Galatasaray taraftarının kahrolduğunu söyleyen Cem Küçük, ”Kadir Çetinçalı’nın da konuşmasını dinledik. Kendisi alenen FETÖ terör örgütü üyesi şahısları savunmuştur. Kadir Çetinçalı, bu konuşmadan sonra emniyete ifadeye çağrılacak ve yüzde yüz değil yüzde bin eminim ki tutuklanacaktır.” ifadelerini kullandı.

KADİR ÇETİNÇALI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A KÜFÜR ETMİŞ!

FETÖ terör örgütü üyesi Hakan Şükür ve Arif Erdem’i savunan FETÖ’cü Kadir Çetinçalı’nın 3 yıl önce de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a küfür ettiği ortaya çıktı. Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde, Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara İlçe adayları tanıtım konuşması sırasında tweet atan Çetinçalı, attığı tweeti hemen silmişti.

Fakat Twitter hesabından yaptığı bu paylaşım kendisinin Vatan gazetesindeki işine son verilmesine sebep olmuş, ancak Doğan Haber Ajansı sahibi Aydın Doğan Kadir Çetinçalı’ya sahip çıkarak kendisini Galatasaray muhabiri olarak atamıştı.

Kadir Çetinçalı’nın 24 Ocak 2014 tarihinde Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ”Öfke, hiddet, tehdit yalan gırla. Bıktık artık. Defol git. Allah belanı versin. Geber inşallah.” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak – http://habersesin.com- Anıl Kerem Öktem

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme