İsmail Pendik kimdir? Beytüşşebap kaymakamı İsmail Pendik biyografi

Biyografi
Şırnak-Beytüşşebap kaymakamı İsmail Pendik kimdir? İsmail Pendik özgeçmiş… İsmail Pendik biyografi… İsmail Pendik, 1986 yılında Sivas İli Ulaş İlçesi Kurtoğlu köyü doğumlu olup, ilk ve ort...
EMOJİLE

Şırnak-Beytüşşebap kaymakamı İsmail Pendik kimdir? İsmail Pendik özgeçmiş… İsmail Pendik biyografi…

İsmail Pendik, 1986 yılında Sivas İli Ulaş İlçesi Kurtoğlu köyü doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini Kurtoğlu köyünde tamamladı.Lise eğitimini Sivas Merkez İmam Hatip Lisesinde tamamladıktan sonra, ”Katsayı Engeline” rağmen 2004 yılında Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünü kazandı. Kamu Yönetimi Bölümünü dereceyle tamamladı ve aynı zamanda İşletme Bölümünden çift anadal programı kapsamında mezun oldu daha sonra 2019 yılında Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Siyaset ve Sosyal Bilimler dalında tezli yüksek lisansını tamamlayarak mezun oldu.

İsmail Pendik, 2010 yılında Devlet Personel Başkanlığında 5 ay Uzman Yardımcılığı görevini yürüttü. Aynı yıl Kaymakam Adayı olarak Kahramanmaraş Valiliğinde göreve başladı. Andırın, Pazarcık, Göksun, Kırklareli Pehlivanköy, Edirne Lalapaşa ilçelerinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. Kaymakamlık kursunu üstün başarılı derecesiyle bitirdikten sonra Gülnar Kaymakamlığı ve Nurhak Kaymakamlığı görevini yürüttü.

İsmail Pendik, 01.09.2018 tarihinde yayımlanan 2018/157 karar sayılı Cumhurbaşkanı kararıyla Şırnak-Beytüşşebap Kaymakamlığına atanarak 26.09.2018 tarihinde göreve başladı.

İsmail Pendik, evli ve iki çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme