İlhan Ünsal kimdir? Pendik kaymakamı İlhan Ünsal biyografi

Biyografi
İstanbul-Pendik kaymakamı İlhan Ünsal kimdir? İlhan Ünsal özgeçmiş… İlhan Ünsal biyografi… İlhan Ünsal, 1967 yılında Malatya-Darende’de  doğan Kaymakam İlhan Ünsal ilk, orta ve lise tahsil...
EMOJİLE
İstanbul-Pendik kaymakamı İlhan Ünsal kimdir? İlhan Ünsal özgeçmiş… İlhan Ünsal biyografi…
İlhan Ünsal, 1967 yılında Malatya-Darende’de  doğan Kaymakam İlhan Ünsal ilk, orta ve lise tahsilini Kahramanmaraş – Elbistan’ da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1988 yılında mezun oldu.
1989 yılında açılan kaymakamlık sınavını kazanarak Artvin Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Daha sonra sırası ile Çankırı-Yapraklı, Kırşehir-Akçakent ilçelerinde kaymakamlık, Tunceli ilinde Vali Yardımcılığı, Mersin-Aydıncık, Aksaray-Ortaköy ilçelerinde kaymakamlık yaptı.
İçişleri Bakanlığı İdari Mali İşler Dairesi Başkanlığı’nda Şube Müdürlüğü, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nde Vatandaşlık Hizmetleri Daire Başkanlığı ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.
21.06.2017 tarih ve 30103 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan kararname  ile Pendik Kaymakamlığına atanan İlhan ÜNSAL evli ve dört çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme