Gürsel Baran kimdir?

Biyografi
1960 Siirt doğumlu olan Gürsel Baran teknik lise mezunudur. Baran, Emine Erdoğan’ın kuzeni olmakla birlikte Dost Boya’nın da sahibidir. 4 DÖNEM ATO MECLİS ÜYELİĞİ YAPTI 1999 yılında ATO meclis üy...
EMOJİLE

1960 Siirt doğumlu olan Gürsel Baran teknik lise mezunudur. Baran, Emine Erdoğan’ın kuzeni olmakla birlikte Dost Boya’nın da sahibidir.

Gürsel

4 DÖNEM ATO MECLİS ÜYELİĞİ YAPTI

1999 yılında ATO meclis üyeliğine seçildi, akabinde 4 dönemdir bu görevi yürütüyordu. Evli ve 3 çocuk babası.

Gürsel Baran başkan seçildikten sonra sıcağı sıcağına şu açıklamayı yaptı:

Daha önce de söylemiştim 3 aşamalı bir acil eylem planımız var o yürürlüğe girecek. Bunlardan bir tanesi meslek komitelerimizin verimli geçmesi gayretinde olacağız.

Oda dışında birinci sıraya Ankara’dan uluslararası uçuşların artırılmasıyla ilgili çalışacağız. Bedeli ne olursa olsun. Esenboğa dış hatlar hizmete açıldığında Esenboğa’nın en önemli aktarma merkezi olacağı söylendi ama gerçekleşmedi.

Ankara’dan 10 uluslararası uçuş var. İstanbul 400. Sonuna kadar takip ederek gayret edeceğiz. Planımızı tam olarak duyururuz.

FETÖ süreciyle ilgili bizim ülkemizin güvenlik güçleri var bakanlıkları var ilgili birimleri var herkes çalışıyor. Bir kaç yıl süreceğini düşünüyorum. Bize ulaşan bilgiler dahilinde her şey sonuna kadar yapılacaktır.-Sözcü

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme