Emre Sertkaya kimdir?

Biyografi
Emre Sertkaya, 1995 yılında dünyaya geldi. 16 Aralık 2015 tarihinde O Ses Türkiye ses yarışmasına katılan Sertkaya’ın ilk performansına Ebru Gündeş ve Gökhan – Hakan kardeşler döndü. Fakat...
EMOJİLE

Emre Sertkaya, 1995 yılında dünyaya geldi. 16 Aralık 2015 tarihinde O Ses Türkiye ses yarışmasına katılan Sertkaya’ın ilk performansına Ebru Gündeş ve Gökhan – Hakan kardeşler döndü. Fakat daha sonra Emre’nin jüri üyelerinden Gökhan ile arasında geçen diyalogda gönlünün Ahmet Aslan’dan ‘Minnet Eylemem’ parçasını söylemek geçtiğini belirtti. Gökhan da Emre’nin bu isteğine olumlu yanıt verince Batmanlı genç Türkiye’yi kendine hayran bırakan o ‘Minnet Eylemem’ performansını sergiledi. İlk olarak stüdyoda büyük yankı uyandıran Emre Sertkaya’nın performansı sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.

KONSERVATUAR SINAVLARINA HAZIRLANIYOR

O Ses Türkiye’nin yapımcısı Acun Ilıcalı’nın “Ne iş yapıyorsun?” sorusuna Emre Sertkaya şu şekilde cevap vermişti: “Ben şuan konservatuara sınavlarına hazırlanıyorum. Öğrenci olamaya çalışıyorum. Jazz bölümüne hazırlanıyorum. Annemler Batman’da babam şuanda İstanbul’da.”

Kaynak: Zaman

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme