Emre Aksoy kimdir?

Biyografi
Emre Aksoy; 1981 yılında Trabzon’un Sürmene ilçesinde doğdu. Ticari hayatına 2000 yılında Trabzon’da gıda sektörüyle başlayan Emre Aksoy daha sonra 2004-2007 arası Bodrum’da inşaat s...
EMOJİLE

Emre Aksoy; 1981 yılında Trabzon’un Sürmene ilçesinde doğdu. Ticari hayatına 2000 yılında Trabzon’da gıda sektörüyle başlayan Emre Aksoy daha sonra 2004-2007 arası Bodrum’da inşaat sektöründe faaliyet gösterdi.

2007′nin sonunda tekrar Trabzon’a dönerek 2008 yılında AKS Grup İnşaatı kurdu ve kurulduğundan beri yönetim kurulu başkanlığı görevini yapmaktadır. AKS Grup İnşaatın yanı sıra; AKS Yapı Market, Aksoylar Tavukçuluk, Sandal Otel, Hur-ma Yemek Sanayi, Emma Lojistik, Cancan Emlak ve Kebapçım Restoran‘ın da sahibidir.

2010 yılında Trabzon’da ki iş adamları ile bir araya gelerek Trabzon Sanayici ve Girişimci İş Adamları Derneği’ni kurdu ve halen TSGİAD‘ın yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir.

Deniz Üssü ve Eğitim Vadisi gibi projeleri TSGİAD ile Trabzon’a kazandırabilmek adına yoğun çaba sarf etti. Bu projeler ile ilgili çalışmaları devam etmektedir.

Aksoy, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Emreaksoy.net