Dr. Sezer Işıktaş kimdir? Silopi kaymakamı Dr. Sezer Işıktaş biyografi

Biyografi
Şırnak-Silopi kaymakamı Dr. Sezer Işıktaş kimdir? Sezer Işıktaş özgeçmiş… Sezer Işıktaş biyografi…   1979 Uşak Eşme doğumlu olan Dr.Sezer IŞIKTAŞ, İlköğretimini Yeşil Kavak Köyü İlköğ...
EMOJİLE

Şırnak-Silopi kaymakamı Dr. Sezer Işıktaş kimdir? Sezer Işıktaş özgeçmiş… Sezer Işıktaş biyografi…

 

1979 Uşak Eşme doğumlu olan Dr.Sezer IŞIKTAŞ, İlköğretimini Yeşil Kavak Köyü İlköğretim Okulunda tamamladı. Kütahya Emet Sağlık Meslek Lisesini   1997 yılında bitirdi. 2002 yılında Ankara Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur.  2003 yılının Şubat ayında Eskişehir’de Kaymakam adayı olarak göreve başlayan Sezer IŞIKTAŞ, bir yıl İngiltere’de yüksek lisans yaptı. Domaniç ve Dicle Kaymakamlık görevleri, Malatya ve Karaman Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Karaman Vali Yardımcılığı görevinde iken Zeytin Dalı Harekatı döneminde Hatay Vali Yardımcılığına görevlendirildi.

Sonrasında Silopi Kaymakamlığına geçici olarak görevlendirildi. 31 Ağustos 2018 tarihinde ise 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama kararı gereğince; Silopi  Kaymakamlığına asaleten atandı. Halen Silopi Kaymakamlığı ve Habur Sınır Kapısı Mülki İdare Amirliği görevini yürütmektedir.

Dr. Sezer IŞIKTAŞ evli olup 2 çocuk babasıdır. İyi derece İngilizce bilmektedir.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme