Davut Sinanoğlu kimdir? Cizre kaymakamı Davut Sinanoğlu biyografi

Biyografi
Şırnak-Cizre kaymakamı Davut Sinanoğlu kimdir? Davut Sinanoğlu özgeçmiş… Davut Sinanoğlu biyografi…   Davut Sinanoğlu, 1981 yılında Erzurum’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzu...
EMOJİLE

Şırnak-Cizre kaymakamı Davut Sinanoğlu kimdir? Davut Sinanoğlu özgeçmiş… Davut Sinanoğlu biyografi…

 

Davut Sinanoğlu, 1981 yılında Erzurum’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzurum’da tamamladı. Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden 2001 yılında mezun oldu. 2002 yılında Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Rize Kaymakam Adayı olarak atandı.

Rize İl Stajını müteakip teftiş stajını Mülkiye Başmüfettişi Mahmut Çuhadar’ın yanında Kırıkkale İli merkez, Balışeyh ve Delice İlçelerinde, Yalova İli Merkez, Altınova ve Çiftlikköy ilçelerinde, refiklik stajını Kaymakam Mustafa Erkayıran’ın maiyetinde Erzurum Ilıca ilçesinde tamamladı.

Sivas Koyulhisar ve Konya Emirgazi İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. Milli Güvenlik Akademisinde Kamu Diplomasisi Kursuna katılan Davut SİNANOĞLU, bir yıl süreyle İngiltere’nin Leicester şehrinde yabancı dil eğitimi aldı.

Kısa süreli Rize Çamlıhemşin ve Pazar ilçeleri Kaymakam Vekilliklerinden sonra Kaymakamlık kursunu üstün başarı ile tamamlayarak Bolu Kıbrıscık Kaymakamı olarak atandı.

Bolu Kıbrıscık Kaymakamlığının ardından sırasıyla Elbeyli Kaymakamı, Hakkâri Vali Yardımcısı, Üzümlü Kaymakamı ve Boğazlıyan Kaymakamı olarak görev yaptı. Southampton Üniversitesinden Sınır Güvenliği alanında Doktorası bulunan Davut SİNANOĞLU, 28.08.2019 tarihinden itibaren Cizre Kaymakamı olarak görev yapmaktadır.

Davut SİNANOĞLU evli ve üç çocuk babasıdır.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme