Ahmet Odabaş kimdir? Arnavutköy kaymakamı Ahmet Odabaş biyografi

Biyografi
İstanbul-Arnavutköy kaymakamı Ahmet Odabaş kimdir? Ahmet Odabaş özgeçmiş… Ahmet Odabaş’ın biyografisi… Ahmet ODABAŞ, 1976 yılında Adana’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara ...
EMOJİLE
İstanbul-Arnavutköy kaymakamı Ahmet Odabaş kimdir? Ahmet Odabaş özgeçmiş… Ahmet Odabaş’ın biyografisi…
Ahmet ODABAŞ, 1976 yılında Adana’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara ve Mersin’de tamamladıktan sonra 1997 yılında Konya Selçuk Üniversitesi  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.
            Mülki İdare mesleğine 2000 yılı Mayıs ayında Adıyaman Kaymakam adayı olarak başladı. Sırasıyla Kastamonu Hanönü, Konya Derebucak Kaymakam vekillikleri görevlerinde bulundu. Milli Güvenlik Akademisi 49. dönem kursuna katılarak İngiltere’nin Exeter şehrinde 6 ay müddetle yabancı dil eğitimi aldı.
            2003 Yılı Nisan ayında Konya Emirgazi Kaymakamlığı, Şanlıurfa Halfeti Kaymakamlığı, Yozgat Çekerek Kaymakamlığı, Bingöl Vali Yardımcılığı, Tokat Almus Kaymakamlığı, Kocaali Kaymakamlığı ve Kızıltepe Kaymakamlığı görevlerini yaptıktan sonra, 01 Eylül 2018 Tarihli ve 30522 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığının 01.09.2018 tarihli ve 2018/157 sayılı Kararı (2018 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi) ile Arnavutköy Kaymakamlığına atanarak 20/09/2018 tarihinde ilçemizdeki görevine başlamıştır.
            Kaymakam Ahmet ODABAŞ evli ve 1 çocuk babasıdır.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme