Yeni iPod touch satışta

Teknoloji Firmaları
Akşam’da yer alan habere göre; Apple, canlı renk seçeneklerine ve 5 MP iSight kameraya sahip iPod touch’ı 579 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sundu. iPod touch’ta kolayca gerçek zamanlı f...
EMOJİLE

Akşam’da yer alan habere göre; Apple, canlı renk seçeneklerine ve 5 MP iSight kameraya sahip iPod touch’ı 579 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sundu.

iPod touch’ta kolayca gerçek zamanlı fotoğraf efektleri uygulanmasını sağlayan kamera uygulaması filtreleri dahil 200’ün üzerinde özellik sunan iOS 7 işletim sistemi bulunuyor. Ayrıca, fotoğraflar uygulaması fotoğrafları zamana veya yere göre otomatik olarak düzenleyebilecek yollar sunuyor. iCloud fotoğraf paylaşımı ile fotoğraf ve videolar istenilen kişilerle kolayca paylaşabiliyor. Herhangi bir iPhone, iPad, iPod touch, Mac veya PC’den ise istenildiği zaman paylaşılan yayınlara erişilebiliyor. Yeni iPod touch’lar, bu sonbaharda çıkacak iOS 8’e de güncellenecek.

ipod

16 GB iPod touch, bugünden itibaren ABD’de, ilerleyen günlerde ise tüm dünyada, pembe, sarı, mavi, gümüş rengi ve uzay grisi renk seçenekleriyle Apple Online Store’dan, Apple Store’lardan ve Apple Yetkili Bayileri’nden 579 TL önerilen fiyatla satın alınabilecek. 32 GB model 699 TL, 64 GB model 849 TL olmak üzere yeniden fiyatlandırıldı. iPod touch’ı kullanmak için iTunes 10.7 yüklü bir Mac veya Windows PC yeterli oluyor. Bazı iPod touch özelliklerini kullanmak için ise Apple ID gerekebiliyor.

iPod touch’ın (PRODUCT) RED modelleri, Apple Online Store ve Apple Store’larda bulunabiliyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme