Xbox One’a sesli mesaj özelliği geldi

Teknoloji Firmaları
Microsoft, Xbox One kullanıcıları arasındaki etkileşimi artırmak ve grup konuşmalarında yaşanan bağlantı sorunlarının önüne geçmek için sesli mesaj uygulaması sundu. Xbox Onen yeni güncellemesiyle sun...
EMOJİLE

Microsoft, Xbox One kullanıcıları arasındaki etkileşimi artırmak ve grup konuşmalarında yaşanan bağlantı sorunlarının önüne geçmek için sesli mesaj uygulaması sundu. Xbox Onen yeni güncellemesiyle sunulan içerik, kullanıcılara sesli mesajlar kaydederek iletme imkanı verecek.

Xbox 360 için sunulmuş olan sesli mesaj özelliğinden az sayıdaki kullanıcı faydalanabiliyordu. Xbox forumlarında şikayete neden olan bu sorun uzun süre devam etmişti. 2013 sonunda sunulan Xbox One’a sesli mesaj özelliğinin gelmesi ise bir yıldan uzun bir süre aldı. Bugün her iki konsola ait kullanıcılar sesli mesaj kaydetme ve birbirlerine mesaj gönderme şansına sahip olacak.

Aljazeera’ye göre Microsoft, yapılan güncellemenin arayüzde de küçük değişimler getireceğini belirtti. Belli bir uygulama açmadan başarılara göz atmak mümkün olacakken, oyunlar hakkında bilgiler tek bir yerden görülebilecek.

Nisan ayında sunulacak güncelleme için kesin gün ise belirtilmedi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur