Xbox One PS4’ten daha pahalı olacak

Teknoloji Firmaları
Hem daha geç hem de daha pahalı olacağı söylenen X1, başarılı olabilecek mı? Konsol savaşlarında Microsoft ile Sony’nin mücadelesini bilmeyen yoktur. Bu ikilinin mücadelesi Xbox One ile PlayStat...
EMOJİLE

Hem daha geç hem de daha pahalı olacağı söylenen X1, başarılı olabilecek mı?

Konsol savaşlarında Microsoft ile Sony’nin mücadelesini bilmeyen yoktur. Bu ikilinin mücadelesi Xbox One ile PlayStation 4 ile tekrardan alevlenecek.

Geçtiğimiz haftalarda Xbox One’ı tanıtan Microsoft, tanıttığı modeli 2013’ün sonlarında satışa sunacak. Xbox One ile ilgili tüm bilgileri buradaki makalemizde bulabilirsiniz.

Yeni konsolların fiyatları henüz açıklanmadı fakat bu konuda yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Xbox One’ı 399 Dolardan satışa sunacağı söylenen Microsoft, 349 Dolarlık rakibi PlayStation 4’ten daha pahalı bir ürün olacak.

Xbox 360 ile PlayStation 3’e baktığımızda ise durum, söylenenlerin tam tersiydi. Xbox 360 ile daha uygun fiyata sahip olan Microsoft, satış oranlarında da PS3’e göre avantaj sağlamıştı.

Xbox One, PS4’e göre daha fazla özellik ile geliyor. Sadece oyun konsolu olmayan cihaz, All in One olarak nitelendiriliyor. Fiyat farkını buna bağlayan analistler, iki cihaz arasındaki mücadelenin sonucunu ise merakla bekliyorlar.

ShiftDelete.Net

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme