Windows 8’in İlk “Facebook’u”

Teknoloji Firmaları
Facebook taklidi bir site olan Çin merkezli Renren, Windows 8 platformunun uygulama mağazası için ilk sosyal ağ uygulamasını geliştirdiğini duyurdu.   Renren HD’nin yeni tablet platformuyla...
EMOJİLE

Facebook taklidi bir site olan Çin merkezli Renren, Windows 8 platformunun uygulama mağazası için ilk sosyal ağ uygulamasını geliştirdiğini duyurdu.
 
Renren HD’nin yeni tablet platformuyla tam entegre bir şekilde çalışacağını belirten site yönetimi, kullanıcıların web sayfaları, fotoğraf, video ve diğer içerikleri sosyal ağ aracılığı ile tek bir butonun yardımıyla paylaşabileceğini dile getirdi.
 
Renren’in CEO’su, yaptığı açıklamada Windows 8 platformu için geliştirilen ilk sosyal ağ uygulamasının kendilerine ait olmasıyla gurur duyduklarını belirtirken, Renren sayesinde içeriğin gelecek jenerasyon cihazlarda nasıl paylaşılacağının net bir şekilde görülebileceğini sözlerine ekledi.
 
Windows 8 Metro arabirimiyle uyumlu çalışan yazılımın Windows 8 mağazasına girmesiyle birlikte Çinli şirketin hisse değerinde de artış gözlendi.

Haberler.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme