Twitter’da sürpriz gelişme! Ücretli döneme geçiyor

Teknoloji Firmaları
Twitter, son zamanlarda Donald Trump’ın tweet tartışmaları veya canlı NHL yayınları gibi etkenlere rağmen, neredeyse hiç büyüyemedi. Yapılan açıklama, son çeyrekte Twitter kullanıcı sayısının, s...
EMOJİLE

Twitter, son zamanlarda Donald Trump’ın tweet tartışmaları veya canlı NHL yayınları gibi etkenlere rağmen, neredeyse hiç büyüyemedi.

Yapılan açıklama, son çeyrekte Twitter kullanıcı sayısının, sadece yüzde 1 oranında arttığını ortaya koyuyor. Bu da, sosyal ağın, Facebook’un çok gerisinde kaldığının bir kanıtı.

Gelir seçeneklerini arttırmak isteyen Twitter, şimdi, 2011 yılında satın aldığı TweetDeck aracılığıyla, ‘premium’ hizmet sunacak ücretli bir üyelik seçeneği sunmaya hazırlanıyor.

Daha çok profesyonellere hizmet vereceği söylenen yeni üyelik seçeneğinin, ücretsiz Twitter’dan farklı neler sunacağı ya da fiyatlarının nasıl olacağı henüz gizemini koruyor.

Hatta böyle bir hizmetin hayata geçirilip geçirilmeyeceği bile tam olarak kesin değil. Ama ateş olmayan yerden duman çıkmayacağı da bir gerçek.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme