Twitter’da efekt dönemi

Teknoloji Firmaları
Twitter’daki yeni efektler Instagram benzeri seçenekler sunuyor Son yıllarda birçok sosyal ağ fotoğraf paylaşma özelliğini sunmaya başladı. Bu ağların birbirine benzemesine neden olan bu durum ş...
EMOJİLE

Twitter’daki yeni efektler Instagram benzeri seçenekler sunuyor

Son yıllarda birçok sosyal ağ fotoğraf paylaşma özelliğini sunmaya başladı. Bu ağların birbirine benzemesine neden olan bu durum şimdi efekt konusunda da yaşanıyor. Günümüzde Instagram gibi asıl işi fotoğraf paylaşımı olan uygulamalarda efekt özelliği bulunuyor. Benzer bir özellik Twitter’a da geldi.

Aljazeera’nın haberine göre firmanın mobil uygulamalarına yeni eklediği bu özellik, kullanıcılara 8 farklı fotoğraf efektini kullanma imkânı sunuyor. Bu efektler arasında Radiant, Pozitif, Sıcak ve Breeze gibi seçenekler bulunuyor.

Efektlerin uygulanma miktarı da üzerlerine tıklanarak artırıp azaltılabiliyor. Yeni özellik sayesinde kullanıcılar Instagram ve diğer benzeri uygulamalarda bulunan efektleri Twitter üzerindeki fotoğraf paylaşımlarında da kullanabiliyor. Yeni efektler hem iOS hem Android uygulamaları üzerinden uygulanabiliyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme