Twitter’a beklenen güncelleme geldi!

Teknoloji Firmaları
Dünyada en çok kullanılan sosyal medya mecrasından biri olan Twitter, yeni güncellemeler ile kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Bu yeni güncellemeyle ise uzun zamandır eleştirilen bir sınırlama esnetil...
EMOJİLE

Dünyada en çok kullanılan sosyal medya mecrasından biri olan Twitter, yeni güncellemeler ile kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Bu yeni güncellemeyle ise uzun zamandır eleştirilen bir sınırlama esnetiliyor.

Artık, birine ya da bir gruba yanıt verdiğinizde ‘@’ ile başlayan kullanıcı isimleri 140 karakterinizden düşülmeyecek.

Bu değişiklik ile birlikte sohbetleri birkaç farklı şekilde basitleştirdik:

– Yanıt yazdığınız kişi; atacağınız tweet yazısının içinde değil üzerinde görünecek. Böylelikle sohbetlerinizde daha fazla karakter kullanabileceksiniz.

– ‘Yanıtla’ üzerine tıkladığınızda kimlerin konuşmanızın bir parçası olduğunu kolayca görüp kontrol edebileceksiniz.

– Bir konuşmayı okurken atılan tweet’in başında ‘@’ ile başlayan çok sayıda kullanıcı adları yerine yazılanları göreceksiniz.

Bir sohbeti takip etmek artık çok kolay, dolayısıyla konunun ne olduğuna ve sohbeti kimin yaptığına odaklanabilirsiniz. Ayrıca, yanıt yazarken tüm 140 karakteri kullanacağınız için grup konuşmalarında katılabileceğiniz daha çok alan olacak.

Bu yeni özelliği deneyenlerin Twitter’daki konuşmalara daha çok katıldığını tespit edildi.

Destek Merkezi’mizde yanıtların nasıl çalıştığına dair daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Bu güncelleme hem on twitter.com’da hem de Twitter’ın iOS ve Android uygulamalarında kullanıma sunulmaktadır. Denemek için uygulamanızı güncelleştirdiğinizden emin olun.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme