Tv’de Android zamanı!

Teknoloji Firmaları
Eğer mobil oyunlara meraklıysanız, küçük telefon ve tablet ekranları yerine büyük bir televizyon ekranında oyun oynamanın ne kadar cazip olduğunu anlatmamıza gerek yok. Piyasada akıllı telefonlar ve t...
EMOJİLE

Eğer mobil oyunlara meraklıysanız, küçük telefon ve tablet ekranları yerine büyük bir televizyon ekranında oyun oynamanın ne kadar cazip olduğunu anlatmamıza gerek yok.

Piyasada akıllı telefonlar ve tabletlerden televizyonlara içerik aktarmak için pek çok cihaz var. Hatta yeni nesil Android cihazların çoğu zaten HDMI desteğine sahip. Ancak bir telefon ya da tablet kullanmak istemiyor ve televizyonunuza sürekli bağlı bir cihaz istiyorsanız, Mini X‘e göz atmanızı öneririz.

Android kurulu olarak gelen bu mini bilgisayar, doğrudan televizyona bağlanıyor ve uygulamaları TV ekranında çalıştırmanızı sağlıyor. Allwinner A10 işlemciye sahip cihaz, Android 2.3 ve 4.0 dışında Linux’un Ubuntu, Fedora ve Puppy sürümlerini de destekliyor.

ABD’de 99 dolardan satılan cihaz, 1 yıllık garantiye sahip. Cihazda 512 MB RAM, 4 GB dahili bellek, microSD yuvası, iki USB girişi, kablosuz ağ desteği ve HDMI çıkışı bulunuyor.

Harici bir anteni de destekleyen cihaz, Android’e özel düğmeleri olan bir uzaktan kumanda ile birlikte geliyor.

Teknolojimix

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme