Türkiye’nin İlk 3D Kanalı Açılıyor

Teknoloji Firmaları
Bu işbirliğinde amaç, tüketicileri merakla yaşamaya, araştırmaya, en yeni teknolojileri deneyimlemeye, öğrenmeye ve böylelikle daha fazla bilgi sahibi olmaya yönlendirmek. Bu kapsamda Samsung ve Natio...
EMOJİLE

Bu işbirliğinde amaç, tüketicileri merakla yaşamaya, araştırmaya, en yeni teknolojileri deneyimlemeye, öğrenmeye ve böylelikle daha fazla bilgi sahibi olmaya yönlendirmek. Bu kapsamda Samsung ve National Geographic Channel Türkiye aracılığıyla izleyiciler ilk kez devamlı 3D içerik sunan bir kanal ile buluşuyor.

Üstün 3D görüntü teknolojisi ve Wi-Fi özellikli Smart TV’lerle internet ve televizyon keyfini bir arada yaşatan Samsung Smart TV, televizyon izleme alışkanlıklarınızı değiştiriyor. Samsung’un eşsiz Oneness Design adındaki ince çerçevesi sayesinde görüntüler televizyonunuzdan taşıp gerçeklik hissini en üst düzeye çıkaracak. National Geographic Channel’ın kaliteli ve benzersiz "Real 3D" içeriğini, Samsung’un benzersiz görüntü ve üstün Aktif 3D Gözlük teknolojisiyle birleştiren Nat Geo 3D’nin içeriği oldukça zengin. Dünyanın en ihtişamlı yapımların yıkım sürecine tanık olabileceğiniz "Müthiş Yıkımlar", dünya üzerindeki doğal güzellikleri 3D kalitesinde seyredebileceğiniz "Yeryüzünün Mücevherleri", okyanusun büyülü dünyasına konuk olacağınız "Okyanusun Derinliklerinde" ve "Denizler Altında", farklı kültürlerin ve göz alıcı renklerin birleşimi "Çin", hayvanat bahçelerinin en gözde canlısı "Kuyruksürenler", gök bilimcilerin, mühendislerin, fizikçilerin ve teknisyenlerin yaşadıkları bilim merkezine konuk olacağınız "Göz" bunlardan sadece birkaçı.

Hafta içi her gün 22:40 – 23:30 saatleri arasında, Pazar günü ise 19:45 – 20:35 saatleri arasında yayında olacak olan Nat Geo 3D’yi Nat Geo HD kanalından izleyebileceksiniz.

ahaber.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme