Turkcell numara taşımayı kolaylaştırdı

Teknoloji Firmaları
Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, mevcut internet hızını 17 kata kadar yükseltecek 4,5G teknolojisinde, operatörler arasında en yüksek hızı sunacak Turkcell, herkesin bu teknolojiden ya...
EMOJİLE

Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, mevcut internet hızını 17 kata kadar yükseltecek 4,5G teknolojisinde, operatörler arasında en yüksek hızı sunacak Turkcell, herkesin bu teknolojiden yararlanabilmesi için numara taşıma işlemini tek tıkla yapacak.

Turkcell’e numarasını taşımak isteyenlerin, “https://www.turkcell.com.tr/tikdiye” adresine girmeleri ve istediği paketi seçerek kişisel ve adres bilgilerini doldurup onaylaması yeterli olacak.

 Başvuru yapıldıktan sonra, randevu zamanı atanacak ve randevu tarihinde müşterilerin ayağına gidilerek SIM kart teslim edilip sözleşme evrakları imzalatılacak. Bu sayede numara taşıma işlemi başlayacak ve süreç tamamlandığında müşteri bilgilendirilecek.

4,5G ihalesinde en yüksek kapasiteyi satın alan Turkcell, Taşıyıcı Birleştirme tekniğini kullanarak, 1 Nisan 2016 tarihi itibarıyla sunulabilecek en yüksek 4,5G hızı, 375 Mbps’i sağlayan tek mobil operatör olacak. Turkcell’e numarasını taşıyan tüm aboneler 8GB internet hediye edilecek.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme