Taksim’de Diablo III kuyruğu

Teknoloji Firmaları
Diablo II’nin piyasaya sürülmesinden tam 12  yıl sonra, Avrupalı oyunseverler bu gece saat 00.00’ı gösterdikten sonra Diablo III’e kavuşacak. Ancak yıllar süren bekleyişine son ...
EMOJİLE

Diablo II’nin piyasaya sürülmesinden tam 12  yıl sonra, Avrupalı oyunseverler bu gece saat 00.00’ı gösterdikten sonra Diablo III’e kavuşacak. Ancak yıllar süren bekleyişine son veren sadece Blizzard değil. Rockstat Studios, sekiz yıl aradan sonra Max Payne III ile seriye devam edecek.

Avrupa, 15 Mayıs’ın gelmesiyle çok sayıda oyunun PS3 ve Xbox 360 gibi konsollar dışında masa üstü bilgisayarlarda da oynanabilen versiyonlarına kavuşacak. Türkiye ve Avrupa’daki binlerce oyun sever, raflarda yer alacak ve internetten ücret karşılığı indirilebilecek oyunlara kavuşmak için heyecanlı bir bekleyişe başladı.

2012’ye damgasını vuracak

Diablo III,  Wizard, Barbarian,Witch Doctor, Monk ve Demon Hunter olmak üzere beş ayrı karakterle oyun severlerin karşısına çıkacak.Oyunun normal sürümü 110 TL, özel Collector’s Edition sürümü ise 240 TL ‘den satılacak.

Analistlerin 2012’ye damgasını vuracağını belirttiği bir diğer önemli yapım Max Payne 3, yılın en iyi FPS’i olarak tanımlanıyor. Aksiyon ve şiddet seviyesini maksimuma çıkaran oyun, çoklu oyuncu özelliğiyle sunduğu heyecanı ikiye katlayacak.

Diablo III ve Max Payne 3’ün açılışını yapacağı yeni oyunların listesi hayli kabarık. Avrupa’da yarından itibaren oyun mağazaları ve internette piyasaya sürülecek bazı oyunların listesi şöyle:

Nintendo Wii:
– Athletics Tournament
– Cartoon Network: Punch Time Explosion XL

Xbox 360:
– Athletics Tournament
– Cartoon Network: Punch Time Explosion XL
– Dragon’s Lair (Xbox Live Arcade)
– Max Payne 3
– Sonic the Hedgehog 4: Episode II (Xbox Live Arcade)

Diablo III geliyor!
PlayStation 3:
– Athletics Tournament
– Cartoon Network: Punch Time Explosion XL
– Max Payne 3

Nintendo 3DS:
– Azada
– Cartoon Network: Punch Time Explosion XL

Nintendo DS:
– 4 Elements II

PC:
– Athletics Tournament
– Blades of Time
– Diablo III
– Resident Evil: Operation Raccoon City

Ntvmsnbc

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme