Steve Jobs Hakkında Şok İddia!

Teknoloji Firmaları
Son haftaların belki de en çok konuşulan haberi; Steve Jobs’un Apple CEO’luğundan ayrılması oldu. Hastalığı nedeniyle mevkisini terk eden Jobs içinse, yeni bir macera başlamış gibi gözüküy...
EMOJİLE

Son haftaların belki de en çok konuşulan haberi; Steve Jobs’un Apple CEO’luğundan ayrılması oldu. Hastalığı nedeniyle mevkisini terk eden Jobs içinse, yeni bir macera başlamış gibi gözüküyor.

Jobs hakkında çok az kişinin bildiği ve kendisi için çok önemli bir gerçek var aslında. Jobs’un anne ve babası olarak bilinen insanlar, aslında gerçek annesi ve babası değil.

New York Post’ta yayınlanan bir iddiaya göre Jobs, aslında Abdulfattah John Jandali isimli Suriye göçmeni bir kişinin oğlu. Durumu ilginç yapansa, daha önce böyle bir bilginin kimseler tarafından bilinmiyor olması.

İddiaya göre 80 yaşındaki Jandali, şu anda boşanmış olduğu eşi Joanne Simpson ile tanıştıktan kısa süre sonra yaptıkları çocuklarıyla mutlu mesut yaşıyorlardı. Nitekim Simpson’un babası, kendisinin Suriyeli bir göçmen ile evleneceği fikrini kesin bir dille reddetti ve çift çocuklarını evlatlık olarak vermek zorunda kaldı.

Bütün bu karmaşanın ardından Simpson’un babası vefat etti ve çift yeniden bir araya geldi. Aradan geçen yıllar içerisinde evlatlık olarak verdiği çocuğunu merak eden Jandali, Jobs’un biyolojik babası olduğu gerçeğini öğrendiğinde şok oldu.

New York Post’ta yayınlanan habere göre, Jandali’nin oğluna birçok mail gönderdiği ama şu ana kadar hiç yüz yüze konuşma fırsatı olmadığı iddia edildi. Jandali’nin yaptığı son açıklamalarsa; sadece hasta oğlunu ölmeden önce görmek istediği ve yüz yüze bir kahve içmek istediği yönünde oldu.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme