Sony’den son teknoloji yeni BRAVIA 4K HDR televizyonlar

Teknoloji Firmaları
Televizyon izlemek yıllardır hayatımızın vazgeçilmezi. Ve hala da televizyona yaşamımızın önemli bir bölümünü ayırmaya devam ediyoruz. Her ne kadar, internetin de yaygınlaşmasıyla, çevrimiçi video izl...
EMOJİLE

Televizyon izlemek yıllardır hayatımızın vazgeçilmezi. Ve hala da televizyona yaşamımızın önemli bir bölümünü ayırmaya devam ediyoruz. Her ne kadar, internetin de yaygınlaşmasıyla, çevrimiçi video izlemek bunun yerini alacak gibi görünse de yaşantımızın 7’de 1’ini kapsayan televizyon, tarihinde hiç olmadığı kadar hızlı bir gelişim ve dönüşüm içerisinde. Bu alışkanlığın devam etmesinin altında özellikle duygusal nedenler yatıyor. Ailemizle birlikte vakit geçirmeyi, başkalarıyla aynı anda aynı yayınları izlemeyi, yalnızsak televizyon sesinin ve görüntüsünün verdiği arkadaşlık hissini hala seviyoruz. Bize ortak deneyimler yaşatan televizyon, bu yönleriyle sosyal yanımızı besliyor ve sohbetlerimizi zenginleştiriyor. Teknolojinin her an yenilendiği ve bir birimizle son derece bağlantılı hale geldiğimiz şu yıllarda, televizyonlar da son teknolojik gelişmeleri en kullanışlı, estetik ve büyüleyici bir gerçeklik deneyimiyle bize sunuyor.

Sony BRAVIA 4K HDR ile görüntüler çok daha gerçekçi

Sony şimdi yenilikçi teknolojilerle donatılmış BRAVIA 4K HDR ürünlerini televizyon izleyicilerinin beğenisine sunuyor. Televizyonda yeni bir dönemi müjdeleyen Sony BRAVIA 4K HDR teknolojisindeki “HDR” sözcüğü Yüksek Dinamik Aralık anlamına geliyor ve bu teknoloji daha fazla parlaklık bilgisi taşıyan yeni bir video sinyal standardı ile gerçeğe çok daha yakın bir izleme keyfi yaşatıyor. Üst düzey görüntü kalitesiyle göz ziyafeti sunan yenilikçi HDR özelliklerinin yanında, 3.840 x 2.160 4K Ultra HD çözünürlük sunan modeller 55 ile 85 inç arasında değişen ekran seçenekleriyle sunuluyor.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme