Sony’den Hack Konusunda Şaşırtan Açıklama

Teknoloji Firmaları
20 Nisan’da Sony Playstation Network’un hacklenmesi dünya çapında büyük gündem oluşturmuş ve birçok kullanıcının hesap detayları ortaya çıkmıştı. Birkaç hafta boyunca açılamayan Playstatio...
EMOJİLE

20 Nisan’da Sony Playstation Network’un hacklenmesi dünya çapında büyük gündem oluşturmuş ve birçok kullanıcının hesap detayları ortaya çıkmıştı. Birkaç hafta boyunca açılamayan Playstation Network için Sony’nin internet eğlence bölüm başkanı Tim Schaaff şaşırtıcı açıklamalar yaptı; "Müthiş bir tecrübe ve gerçekten iyi bir zaman geçirdik. Tabii yeniden böyle bir şey olmasını istemem. Bir hacker sizi yakalayacaktır önemli olan bununla baş edebilmeniz için hayatınızı nasıl yönlendirdiğiniz."

PC Magazine’in haberine göre; Sony durumu gayet iyi bir şekilde atlatmış durumda; "Yeniden geri geldik, şu an dünyadaki her şey çalışır durumda ve işin en şaşırtıcı tarafı tüm müşterilerin geri gelmiş olması. İnternet bağlantıları eskisinden de iyi, satışlar daha da iyi ve bu tecrübeden dolayı şaşırtıcı şekilde memnunuz."

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme