SmartWatch Android Saati Satışa Çıktı!

Teknoloji Firmaları
Sony’nin, Tüketici Elektroniği Fuarı 2012‘de ortaya çıkan ve şuradaki yazımızda tanıttığımız Sony SmartWatch adlı Android işletim sistemi tabanlı akıllı saati 150$ fiyatıyla Amerika’...
EMOJİLE

Sony’nin, Tüketici Elektroniği Fuarı 2012‘de ortaya çıkan ve şuradaki yazımızda tanıttığımız Sony SmartWatch adlı Android işletim sistemi tabanlı akıllı saati 150$ fiyatıyla Amerika’da satışa çıktı.

Sosyal medya güncellemelerini takip edebileceğiniz, çağrılarınızı kontrol edebileceğiniz ve çalmakta olan müziklerinizi uzaktan kontrol edebileceğiniz SmartWatch; bir saatten çok daha fazlası…

Fotoğraf çekebilen saatler, dijital renkli ekranlara sahip saatler ve son olarak da telefon olarak kullanabildiğiniz saatlerden sonra; heryerde yanınızda taşıyabileceğiniz ve tüm işlerinizi kolayca, telefonunuzu elinize almadan yapabileceğiniz 1.3 inç (128×128 piksel çözünürlükte) multi-touch, dokunmatik OLED ekranı gibi özellikleriyle SmartWatch 150$ fiyatıyla satışa çıktı.

Fiyatına oranla özelliklerini kıyasladığımızda makul bir fiyata sahip olduğunu söyleyebileceğimiz Sony SmartWatch ile yapabilecekleriniz şu şekilde:

Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar üzerindeki güncellemeleri görebilme, mesaj ve e maillerinizi okuyabilme. Çağrılarınızı kolayca yönetebilme. Google Play Store’daki SmartWatch için geliştirilen uygulamaları indirebilme.Telefonunuzdaki müziği uzaktan kontrol edebilme

Farklı renklere sahip kol bantları ile toplamda 26gr ağırlığa sahip olan SmartWatch; 10 metreye kadar Bluetooth 3.0 desteği sayesinde telefonunuzdan yapabileceğiniz işlemleri uzaktan yapmanızı sağlıyor. Ayrıca, zamanı, hava durumunu da başarılı arayüzü ile görebileceğiniz bu akıllı saat tamamen Android altyapısını barındırıyor.

Aşağıdan SmartWatch ile ilgili diğer görsellere göz atabilirsiniz:

SmartWatch için geliştirilen uygulama sayısı Google Play Store‘da her geçen gün artış göstermekte. Bunun yanısıra; bu akıllı saatin en önemli özelliği toz ve su geçirmez gövdesi sayesinde her yerde yanınızda taşıyabilmeniz; ister kolunuzda bir saat olarak, isterseniz klipsi sayesinde kemerinize takarak.

Android 2.1 ve üstü sürümlü telefonlarla uyumlu olarak çalışan Sony SmartWatch; 4 güne kadar şarj süresi sağlarken, standart USB üzerinden şarj olabiliyor.

androidhaber.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme