Şık Tasarımıyla Samsung ST93

Teknoloji Firmaları
Yeni model, Samsung’un ultra ince, stil yansıtan ST serisinin son üyesi. Bu yeni modelde Çift Görüntü Sabitleme teknolojisi sayesinde gelişmiş optik performans, 16 megapiksel görüntü kalitesi, 2...
EMOJİLE

Yeni model, Samsung’un ultra ince, stil yansıtan ST serisinin son üyesi. Bu yeni modelde Çift Görüntü Sabitleme teknolojisi sayesinde gelişmiş optik performans, 16 megapiksel görüntü kalitesi, 26mm geniş açı ve 5x optik zum lens bulunuyor. Fotoğraf makinesinde ayrıca kullanıcıların anlık çekimlerde dahi yaratıcı olmalarına yardımcı olacak Akıllı Filtre özelliği de yer alıyor. Pazara sunulan bu yeni model, modern çizgilere sahip, kolay taşınabilir ve aynı zamanda da içerdiği kullanışlı özellikleriyle Samsung’un harika fotoğrafların çekilmesini garanti eden modeller üretme konusundaki kararlılığını destekliyor.

ST93, bir fotoğraf makinesi için çok önemli bir özellik olan Çift Görüntü Sabitleme teknolojisine sahip. Bu teknoloji Optik Görüntü Sabitlemeyi geleneksel Dijital Görüntü Sabitleme teknolojisi ile biraraya getiriyor. Çift Görüntü Sabitleme teknolojisi her tür ortamda net, berrak ve keskin görüntüyü garanti ediyor ve planlanmadan, anlık yapılan çekimlerde bile bulanıklığı önlüyor. Fotoğraf makinesinin yenilikçi, Çift Görüntü Sabitleme teknolojisi kullanıcıların fotoğraf çekim deneyimini tam anlamıyla yaşamalarını ve yaratıcılıklarını sergilemelerine imkan tanıyor.

17.5 mm’nin çok az üzerindeki boyu ile şık ve zarif ST93 cebe ya da el çantalarına rahatlıkla sığacak ve nereye istenirse taşınabilecek şekilde tasarlandı. ST93’ün Akıllı Filtre lens ve renk seçenekleri hem fotoğraf hem de video görüntülerini kolayca çekme olanağı sunuyor. Ayrıca, fotoğraf makinesinin yenilikçi Panoramik Çekim özelliği geniş açılı uzak çekimlerin dahi kusursuz ve çarpıcı güzellikte sonuçlar vermesine olanak tanıyor.

Samsung Electronics Tüketici Elektroniği Direktörü Lemi paksoy yeni modelle ilgili yaptığı açıklamada, "ST93 Samsung’un, müşterilerinin stil ve tasarımla ilgili gereksinimlerini dengeleme becerisini pekiştiriyor ve aynı zamanda Samsung’un kategorisinde öncü olan Çift Görüntü Sabitleme teknolojisi gibi yenilikçi ve yüksek performanslı özelliklerini de barındırıyor. Müşterilerimizin kompakt ve şık tasarımlarla en son teknolojilere olan tutkusunun bilincindeyiz. ST95, ST90 ve ST65’in global başarısının ardından şimdi bu tutkularına ve taleplerine karşılık verecek çok daha güçlü bir optik performans sunuyoruz. ST93’ün tasarımı müşterilerimizin uygun fiyatlarla en üstün fotoğraf çekim deneyimi yaşamalarınıkarşılayacak şekilde dikkatle planlandı." dedi.

Gelişmiş Yaratıcılık Deneyimi için Akıllı Filtre ve Panoramik Çekim

ST93’ün Akıllı Filtre lensi ile kullanıcılar hiç olmadığı kadar kolay şekilde yaratıcı olabiliyor.ST93’te ayrıca geniş açılı lensi kullanan Panoramik Çekim özelliği de bulunuyor. Çekim yapıldıktan hemen sonra, panoramik teknoloji otomatik olarak iki fotoğrafın hareket sınırlarını tespit ediyor ve tek bir kusursuz, fotoğrafta birleştiriyor.

Kişiliğinizi Sihirli çerçeve özelliği ile İfade Edin

ST93’ün Sihirli çerçeve özelliği ile Kullanıcılar Duvar Sanatı, Retro Film, Dalgalanma, Dolunay, Retro Kayıt ve Klasik TV gibi dahili Sihirli çerçeve seçeneklerinden birini seçerek her çekim yaptıklarında yenilikçi ve özgün görünümlü görüntüler elde edebiliyor.

Gelişmiş HD Film Çekim Özelliği

ST93 modeli kullanıcıların fazla çaba harcamadan HD çekim ve film oynatma özellikleri ile mükemmel kalitede görüntüler elde etmelerine olanak sağlıyor. ST93’te 720p HD Film çekim özelliği yer alıyor ve saniyede 30 kare çekilebiliyor. Gelişmiş 5x optik zum yakın çekimler ile detaylı videolar için kullanılabiliyor. ST93’te ayrıca kullanıcıya ek rahatlık sağlayan Kayıt Durdurma özelliği de yer alıyor. Bu özellik sayesinde tek bir düğmeye basılarak kayıt durdurulabiliyor ve yeniden çekimin kaldığı yerden başlatılabiliyor. Sound Alive özelliği sayesinde fotoğraf makinesinin çekimlerdeki ses kalitesi de geliştirildi. Bu özellik zum sesini ortadan kaldırarak her tür ortamda en yüksek kalitede çekim yapılabilmesini mümkün kılıyor.

Teknik Özellikler

Model: ST93

Görüntü Sensörü: 16.1M/CCD

Lens: 26mm Geniş Açılı 5X Zoom Lens

Boyutlar: 89.6X54.8X17.5

Ek Özellikler: DIS (Çift Görüntü Sabitleme), 720P video çekim,

3200 ISO, Akıllı Otomatik, Akıllı Filtre, Sihirli Çerçeve, Panoramik Çekim,

5 Farklı Kullanıcı Arayüzü Anahtarı,

Satışa Sunulma Zamanı:Haziran 2011

Zaman
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme