Samsung, Music Hub’ı genişletiyor!

Teknoloji Firmaları
Samsung cihazlarına başka ülkelerin orjinal ROM’larını yükleyen kullanıcılar, Music Hub gibi pek çok ek uygulamayı telefonlarında görecektir. Şimdilik sadece 6 ülke ile sınırlı olan Music Hub, S...
EMOJİLE

Samsung cihazlarına başka ülkelerin orjinal ROM’larını yükleyen kullanıcılar, Music Hub gibi pek çok ek uygulamayı telefonlarında görecektir. Şimdilik sadece 6 ülke ile sınırlı olan Music Hub, Samsung’un çalışmaları sayesinde daha da genişleyecek.

Samsung’un Medya Hizmetleri Başkan Yardımcısı TJ Kang, Music Hub uygulamasını pek çok yeni ülkede yayına açmak istediklerini aktardı. Sadece akıllı telefonlarla sınırlamak istemedikleri Music Hub, tablet ve akıllı televizyonlar gibi pek çok farklı platformda da hayat bulacak.

Sadece Samsung cihazlarında değil, genel bir ekosisteme hitap edecek olarak tasarlanması beklenen yeni Music Hub, Google Play gibi pek çok servise rakip olacak gibi gözüküyor.
2013 yılını pek çok plak şirketi ve çeşitli stüdyolarla anlaşarak geçirecek olan Samsung, 2013 yılının ortalarında ya da sonuna doğru, Music Hub uygulamasını pek çok platformda çalışan bir yazılım haline getirmiş olacak.

Shiftdelete

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme