Samsung her beş saniyede 39 bin dolar kazanıyor

Teknoloji Firmaları
Çoğu kişi büyük teknoloji firmalarının ne kadar kazanç elde ettiğini merak ediyordur. İşte WorldPay Zinc’in interaktif raporlama sistemi sana bu konu hakkında yardımcı olacak. Akşam’da yer alan ...
EMOJİLE

Çoğu kişi büyük teknoloji firmalarının ne kadar kazanç elde ettiğini merak ediyordur. İşte WorldPay Zinc’in interaktif raporlama sistemi sana bu konu hakkında yardımcı olacak. Akşam’da yer alan habere göre; siteden Google, Facebook, Twitter, LinkedIn, Apple, Microsoft, Amazon, eBay, Yahoo, HP, Sony ve Samsung‘un saniye başına ne kadar gelir ve kâr elde ettiğini gerçek zamanlı olarak görülebiliyor. 12 farklı firmanın rakamsal verilerinin bulunduğu sitede raporlamalar interaktif ve gerçek zamanlı olarak gösteriliyor. Gelir ve kâr durumu ise tek bir ekrandan takip edilebiliyor.

Sayımı başlattığımız andan itibaren ilk 5 saniye içinde en fazla kâr eden firma, 6,694 dolar ile Apple olurken ikinciliği 5,165 dolarla Samsung göğüsledi. Kazançlara baktığımızda ise 38,855 dolarla Samsung ilk, 30,891 dolarla Apple ikinci sırayı alıyor. Sitede dikkat çeken konu ise 12 firmanın 11′i saniyeler içinde kâr elde ederken, Twitter’ın zarar ediyor.

Beşinci dakikaya geldiğimizde, kâr bazında birinci Apple, kazanç açısından ise Samsung. Twitter da beşinci dakikanın sonunda 6,155 dolar zarar ediyor.

Firmaların daha uzun vadede kâr ve gelir durumlarını buradan görebilirsin.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme