Samsung Duygularınızı Anlayacak

Teknoloji Firmaları
Teknoloji devi Samsung, yenilikleri ve piyasaya sunduğu cihazları ile her zaman sektörde öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır. Extremetech’ten paylaşılan bilgilere göre Samsung, teknoloji dü...
EMOJİLE

Teknoloji devi Samsung, yenilikleri ve piyasaya sunduğu cihazları ile her zaman sektörde öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır. Extremetech’ten paylaşılan bilgilere göre Samsung, teknoloji dünyasını derinden etkileyecek yeni bir teknoloji üzerinde çalışıyor.

Habere göre Samsung, yeni nesil akıllı telefonlarının sahibinin nasıl bir ruh halinde olduğunu anlamasına imkan tanıyan yeni bir teknoloji testleri yapıyor. Yapılan testlerde %67.5 başarı gibi iyi bir sonuç elde edildiği belirtililiyor.

İlk bakışta bu teknoloji çok farklı duruyor, ancak sistem çalışırken telefonu sallamanıza, mesaj yazarken ki hatalı karakter kullanımınıza ve dokunmatik ekran üzerine ne hızda dokunmanıza bakarak bir ölçüm yapıyor. Samsung tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi, fakat böyle bir teknolojinin ilerleyen dönemlerde teknoloji dünyasına oldukça farklı bir çehre kazandıracağını söyleyebiliriz.

ahaber.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme