PlayStation 4 için geri sayım başladı

Teknoloji Firmaları
Japon şirketin 20 Şubat’ta New York şehrinde düzenleyeceği etkinlikte ne tanıtacağını henüz açıklamış olmamasına rağmen iddialar Sony’nin bu etkinlikte PlayStation 4′ü veya PlayStati...
EMOJİLE

Japon şirketin 20 Şubat’ta New York şehrinde düzenleyeceği etkinlikte ne tanıtacağını henüz açıklamış olmamasına rağmen iddialar Sony’nin bu etkinlikte PlayStation 4′ü veya PlayStation 3 ile ilgili bir yeniliği tanıtacağını söylüyor.

The Wall Street Journal gazetesinin haberine göre Sony, 20 Şubat’ta düzenleyeceği etkinlikte PlayStation 4′ü tanıtacak ve bu oyun konsolunu bu yıl içinde satışa sunacak. Orbis kod adıyla anılan gelecek nesil PlayStation’ın 3,2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli AMD işlemciye, 2 GB RAM’e, blu-ray optik sürücüye ve 320 GB dahili hafızaya sahip olacağı iddia ediliyor. Farklı kaynaklar ise PlayStation 3′e göre 10 kat daha güçlü olması beklenen gelecek nesil PlayStation’da optik sürücünün yer almayacağını belirtiyor. Bu iddiaların doğru olup olmadığını ise Sony’nin 20 Şubat’ta düzenleyeceği etkinlikte hep birlikte göreceğiz. Bu arada Sony’nin düzenleyeceği PlayStation etkinliğinin 21 Şubat’ta saatler 01:00′ı gösterdiğinde Türkiye’de başlayacağını belirtelim.

Ahaber

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme