Periscope’a ‘kalıcı kayıt’ özelliği geldi!

Teknoloji Firmaları
Twitter şemsiyesi altında faaliyetlerini sürdüren canlı yayın platformu Periscope önemli bir güncellemeyi hayata geçirdi. Doğrudan Periscope CEO’su Kayvon Beykpour tarafından yapılan açıklamaya ...
EMOJİLE

Twitter şemsiyesi altında faaliyetlerini sürdüren canlı yayın platformu Periscope önemli bir güncellemeyi hayata geçirdi.

Doğrudan Periscope CEO’su Kayvon Beykpour tarafından yapılan açıklamaya göre, artık kullanıcılar çektikleri videolar içinde dilediklerini daima seyredebilecekler.

Bildiğimiz gibi halihazırda canlı yayınlar 24 saatlik bir süre ile sınırlı. Bunun ertesinde ise otomatik olarak siliniyor. İşte yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar artık veritabanında tutmak istedikleri kayıtlarının başlığına “#save” (tırnaklar olmadan) etiketini eklemeleri halinde videoları da ileri bir zamanda kendi istekleriyle silene kadar daima orada saklanacak.

Halihazırda beta aşamasında olan yeni özelliği tüm kullanıcılar test edebiliyor. Dediğimiz gibi yapmanız gereken kayıt başlığınıza “#save” etiketini eklemek.
Son sürümü indirmek isteyenleri böyle alalım.-Yenişafak

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme