Özgür Fareler Geliyor

Teknoloji Firmaları
Microsoft’un geliştirdiği yeni Wireless Mobile Mouse 4000, zorlu zeminlerin üstesinden gelen izleme teknolojisiyle tüketicilere hemen her zeminde fare kullanma imkanı sunuyor. ABI Research firma...
EMOJİLE

Microsoft’un geliştirdiği yeni Wireless Mobile Mouse 4000, zorlu zeminlerin üstesinden gelen izleme teknolojisiyle tüketicilere hemen her zeminde fare kullanma imkanı sunuyor.

ABI Research firmasına göre, yaklaşık 35 milyon adetlik pazar potansiyeliyle 2009’da1 satış patlaması yaratması beklenen netbooklar için doğru zaman geldi. Yeni araştırmalar, netbook’larını yanından ayırmayan kitlenin dizüstü bilgisayarlarını sürekli yanlarında bulunduranları sayıca ikiye katladığını gösterirken bu durum tüketicilerin yeni mobil aksesuar gereksinimlerini de artırıyor.
   
Wireless Mobile Mouse 4000, BlueTrack Teknolojisi’yle hemen her ortamda yüksek izleme performansı elde edebilmek için tasarlandı.   

Microsoft ürün grubu pazarlama yöneticisi Sean Butterworth “Tüketiciler netbook, dizüstü bilgisayar ve akıllı telefonlar(smartphone) sayesinde bilgisayarlarını kullanma konusunda her zamankindexn daha mobil bir yaşam tarzını tercih edebiliyor” diyor.
 

Araştırma ekibimiz insanların bilgisayarlarını kullandığı farklı alanları ve yüzeyleri kapsamlı bir şekilde araştırdı. BlueTrack Teknolojisi tüketicilerin ihtiyacı olan her yerde  üstünlüğünü kanıtlıyor. Wireless Mobile Mouse 4000 ile müşterilerimiz bu teknolojinin gücünü test edebilecek”.

Wireless Mobile Mouse 4000, uygun fiyatının yanı sıra taşınmasını iyice kolaylaştıran ve USB girişinden dışarı 1 santimetreden az çıkan küçücük bir nano alıcı-vericiyle bilgisayara bağlanır. Bu nano alıcı-verici hareket halindeyken bilgisayara takılı kalabilir ya da farenin içerisinde saklanabilir.

Microsoft’un bu sportif faresi önümüzdeki günlerde siyah ve beyaz renk çeşitleriyle ülkemizdeki tüketicilerle buluşacak.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme