Nokia İçin İyi Haber!

Teknoloji Firmaları
Nokia artık dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olmayabilir ancak yeni yapılan bir araştırma firmanın yüzünü güldürebilir. Mobil firmaların istatistiklerini hesaplayan firma researc2guidance...
EMOJİLE

Nokia artık dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olmayabilir ancak yeni yapılan bir araştırma firmanın yüzünü güldürebilir. Mobil firmaların istatistiklerini hesaplayan firma researc2guidance’ın araştırmalarına göre, Nokia’nın Ovi Store’unda tek bir uygulama App Store’dakine göre yüzde 160 daha sık indirilecek.

Tabi bu sayının çıkmasındaki asıl neden çok geniş bir uygulama kapasitesine sahip olan App Store’un Ovi Store’dan neredeyse 10 kat daha fazla uygulamaya sahip olmasıyla alakalı. App Store’a göre araştırma yapan firma, Windows Phone için yüzde 80, RIM içinse uygulama başına yüzde 43 daha fazla indirilme oranlarının olduğunu ortaya koyuyor. Android ise uygulama başına App Store’dan yüzde 5 daha az indirilme oranı veriyor.

Yani eğer bağımsız bir uygulama geliştiricisiyseniz Nokia ve Windows Phone gibi platformlarda adınızı Apple veya Android’dekinden daha fazla duyurma şansınız bulunuyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme