Minecraft oyunu film oluyor!

Teknoloji Firmaları
Minecraft’ın yaratıcısı 34 yaşındaki İsveçli Notch, Twitter hesabından Warner Bros. Pictures ile Minecraft filmini çekmek üzere çalışmalara başladıklarını açıkladı. Notch, Twitter hesabından yaptığı a...
EMOJİLE

Minecraft’ın yaratıcısı 34 yaşındaki İsveçli Notch, Twitter hesabından Warner Bros. Pictures ile Minecraft filmini çekmek üzere çalışmalara başladıklarını açıkladı. Notch, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, haberin sızdırılmaya çalıştığını ve sızdıranın kendisi olmak istediğini söyledi.

Stuff.com’da yer alan habere göre, Minecraft filminin yapımcılığı LEGO Movie’nin yapımcısı Roy Lee ve Jill Sobel Messick tarafından üstleniliyor.

Minecraft’ın daha önce de filmi çekilmek istenmişti. Geliştirici Mojang ile bağlantılı olmayan bir grup hayran tarafından başlatılan kitle fonlama projesi, Mojang’ın son kullanıcı lisans anlaşmasındaki “kullanıcılar yaptığımız hiçbir şeyden para kazanmaya çalışamaz” ve “yaptığımız hiçbir şeyi ticari amaçlarla kullanamaz” maddeleri yüzünden rafa kaldırılmıştı.

Minecraft filminin ne zaman vizyona gireceği ise henüz açıklanmadı.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme