Microsoft Skype İçin Teklif Hazırladı

Teknoloji Firmaları
İnternet üzerinden görüntülü ve sesli görüşme alanında akla ilk gelen isim haline gelen Skype, büyük şirketlerin iştahını kabartıyor. Google ve facebook, Skype’ı İstiyor Bundan birkaç gün önce, ...
EMOJİLE

İnternet üzerinden görüntülü ve sesli görüşme alanında akla ilk gelen isim haline gelen Skype, büyük şirketlerin iştahını kabartıyor.

Google ve facebook, Skype’ı İstiyor

Bundan birkaç gün önce, Facebook ve Google’ın Skype’ı satın almak için girişimlerde bulunduğu iddialarını sizlerle paylaşmıştık. Her iki şirketin de satın alma işlemleri için ön görüşmelere başladığı iddia ediliyordu.

Şimdi ise bu iddialara bir yenisi eklendi. Fudzilla’nın iddiasına göre, Skype’ı bünyesine katmak isteyenlerin arasına eklenen yeni isim Microsoft.

 

Microsoft’un da Skype’ın peşinde olduğu iddia ediliyor

Teklif Yakında Gelebilir

Microsoft’un Skype’ı tamamen satın almak ya da sadece bir bölümünü bünyesine katıp ortaklığa gitmek seçenekleri üzerinde düşündüğü iddia ediliyor.

Hatta, geçtiğimiz hafta sonu boyunca Microsoft yetkililerinin konu hakkında toplantılar yaptığı ve teklifi şekillendirip bu hafta içinde sunabilecekleri de belirtiliyor.

Microsoft’un, Skype’ı satın alması durumunda, önünde çok sayıda farklı imkan çıkabilir. Özellikle Windows Phone işletim sistemi ile yapılacak entegrasyonların, Microsoft’un epey işine yarayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Elbette bunların hepsi şimdilik sadece bir iddia, google, facebook, Microsoft ve Skype tarafından konu hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

ShiftDelete.Net
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme