LG’nin Yepyeni Modeli Çıktı!

Teknoloji Firmaları
Uzunca bir süredir Windows Phone 7’li akıllı telefonunun hazır olduğu bilinen LG’nin bu cihazıyla ilgili yepyeni görseller ortaya çıktı. Microsoft‘un Windows Phone 7 işletim sistemin...
EMOJİLE

Uzunca bir süredir Windows Phone 7’li akıllı telefonunun hazır olduğu bilinen LG’nin bu cihazıyla ilgili yepyeni görseller ortaya çıktı.

Microsoft‘un Windows Phone 7 işletim sistemini taşıyan akıllı telefonları yakın zamanda vitrinlerde sıkça görmeye başlayacağız. Birçok marka, yazılım devinin bu yepyeni işletim sistemi üzerine kurgulanmış, yepyeni cihazlar konusunda sıkı bir çalışma içersinde. HTC, Samsung ve LG bu konuda somut adımlar atmış firmalar olarak öne çıkıyor.

Microsoft
‘un Mobile World Congress etkinliğinde duyurduğu işletim sistemi için hazırlanmış birkaç prototipin olduğu zaten biliniyordu. HTC‘nin Windows Phone 7 yüklü HD2‘sinin yanında LG‘nin de Panther kod adlı bir akıllı telefonunun bulunduğu biliniyordu.

Bu cihaza ulaşmayı başaran bir web sitesi Windows Phone 7‘den en özel görüntüleri de paylaşmayı ihmal etmemiş. Rehber entegrasyonlu sosyal ağ özelliklerinin çok başarılı olduğunu ifade eden test ekibi, Zune arayüzünün de keyifli ve kolay bir kullanıma olanak tanıdığını belirtmeyi ihmal etmemiş. Pocket-lint isimli web sayfasının yayınladığı tüm resimleri ilerleyen sayfalarda bulabileceksiniz.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme